Logo
 

Foto; Michael Ulriksen

Narvikgården AS

Postboks 540

8507 Narvik

Besøksadresse: Sentrumsgården 6. etg

Kongens gate 51

8514 Narvik 

Tlf :76 97 72 80


Generelle henvendelser: post@narvikgaarden.no

Fakturahenvendelser: faktura@narvikgaarden.no

Parkering Narvikgården: parkering@narvikgaarden.no

 

Kontonr. 1503.37.16157

Org.nr NO 983 387 381 MVA

 

Narvikgården

LARS DESEMBER (1)
 
Lars Skjønnås
Administrerende direktør
76 97 72 80
lars@narvikgaarden.no
 
 
Trine
 
Trine Pettersen
Økonomi- og regnskapssjef
994 45 254
trine@narvikgaarden.no
 
Rune
 
Rune H. Pettersen
Senior prosjektleder, bygg og anlegg
975 64 261
rune@narvikgaarden.no
 
Preben
 
Preben N. Bussoli
Prosjektleder, salg
976 977 90
preben@narvikgaarden.no
 
Lena
 
Lena Hope
Kontorleder/informasjonsansvarlig
930 21 015
lena@narvikgaarden.no
 
Unni
 
Unni Forshaug
Prosjektleder, parkering
971 57 393
unni@narvikgaarden.no
 
Terje
 
Terje Nilsen
Driftstekniker
911 55 438
terje@narvikgaarden.no
 

Nordkraft Arena

Kjell
 
 
Roger - laget til B-W
 
Roger Svendsen
Driftsoperatør
76 97 72 80
roger@nordkraftarena.no